wpDiscuz - supercharged native comments - en to nl_NL translation catalogue (478 entries)

en:  (Submit Button)
nl_NL: (Knop 'Verzenden')

en:  Thank you!<br/> Sincerely yours,<br/> gVectors Team&nbsp;
nl_NL: Dankuwel.<br>Hoogachtend,<br>het gVectors-team

en: A full-fledged tool-kit for advertising in comment section of your website. Separate banner and ad managment.
nl_NL: Een volwaardige toolkit voor adverteren in de commentaarsectie van de website; afzonderlijke banner-en advertentiebeheer.

en: AJAX powered front-end comment search. It starts searching while you type search words.
nl_NL: AJAX front-end commentaar zoekfunctie. Begint te zoeken terwijl u uw zoekwoorden typt.

en: Activity
nl_NL: Activiteit

en: Add Comment Form
nl_NL: Commentaarformulier toevoegen

en: Add Field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Form
nl_NL: Nieuw formulier toevoegen

en: Addons
nl_NL: Extra

en: Addons Settings
nl_NL: Addon-instellingen

en: Addons Support Forum
nl_NL: Addons-supportforumulier

en: Ads Manager
nl_NL: Advertentiebeheer

en: Advanced Likers
nl_NL: Geavanceerde likers

en: Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Advanced spam protection with wpDiscuz Google reCAPTCHA addon. This addon adds No-CAPTCHA reCAPTCHA on all comment forms. Stops spam and bot comments.
nl_NL: Geavanceerde spambescherming met de Google-reCAPTCHA-addon van wpDiscuz; deze addon voegt No-CAPTCHA-reCAPTCHA toe aan alle commentaarformulieren. Stopt spam- en bot-commentaar.

en: After Content
nl_NL: Na content

en: Ago text
nl_NL: Geleden tekst

en: Agree
nl_NL: Mee eens

en: All 16 addons in one bundle. Save 90% and get Unlimited Site License with one year premium support.
nl_NL: Alle 16 addons in één bundel; bespaar 90% en verkrijg onbeperkte sitelicentie met één jaar premiumsupport.

en: All Comments
nl_NL: Alle reacties

en: All Time
nl_NL: Tot nu toe

en: All comments
nl_NL: Alle reacties

en: All in one powerful yet simple admin toolkit to moderate comments on front-end.
nl_NL: Alles-in-&#233;&#233;n, krachtige, en toch eenvoudige font-end admin toolkit voor het bewerken van commentaren.

en: Allow guests to comment
nl_NL: Sta gasten toe commentaar te leveren

en: Allowed File Types
nl_NL: Toegestane bestandstypen

en: Allows to create private comment threads. Rich management options in dashboard by user roles.
nl_NL: Maakt het mogelijk om persoonlijke commentaar-threads te maken; uitgebreide beheeropties op het dashboard door gebruikersrollen.

en: Allows to mention comments and users in comment text using #comment-id and @username tags.
nl_NL: Geeft de mogelijkheid commentaar en gebruikers in commentaartekst te vermelden gebruikmakend van #comment-ID-en @username-tags.

en: Allows to set minimum and maximum number of chars can be inserted in comment textarea. Leave the max value empty to remove the limit.
nl_NL: Geeft de mogelijkheid het minimum- en maximumaantal tekens in te stellen die kunnen worden ingevuld in het commentaartekstgebied; laat de maximumwaarde leeg om de limiet te verwijderen.

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: Anonymous commenter name
nl_NL: Anonieme commentator naam

en: Application ID
nl_NL: Applicatie-ID

en: Application Secret
nl_NL: Applicatie-geheim

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Are you sure you want to cancel this follow?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze volg-actie wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel this subscription?
nl_NL: Weet je zeker dat je je abonnement wilt opzeggen?

en: Are you sure you want to delete this comment?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Available shortcodes
nl_NL: Beschikbare shortcodes

en: Avatar Settings
nl_NL: Avatar instellingen

en: Average Rating
nl_NL: Gemiddelde waardering

en: Back
nl_NL: Terug

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Backup Options
nl_NL: Backup Opties

en: Be the First to Comment!
nl_NL: Laat als eerste een commentaar achter!

en: Be the first to comment
nl_NL: Wees de eerste die commentaar geeft

en: Before Content
nl_NL: Voor content

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Both
nl_NL: Beide

en: Brings an ocean of emotions to your comments. It comes with an awesome smile package.
nl_NL: Brengt een zee van emoties naar uw commentaren. Wordt geleverd met een geweldige smile pakket.

en: Bulk management via email
nl_NL: Massabeheer d.m.v. e-mail

en: Button Text
nl_NL: Knop tekst

en: CLOSED
nl_NL: GESLOTEN

en: COMMENT
nl_NL: REACTIE

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel all comment subscriptions
nl_NL: Alle commentaar-aanmeldingen annuleren

en: Cancel comment editing button text
nl_NL: Annuleer commentaar bewerken knop tekst

en: Cancel subscription
nl_NL: Aanmelding verwijderen

en: Cancel this subscription
nl_NL: Nee

en: Cancel user following request
nl_NL: Annuleer de volgaanvraag van de gebruiker

en: Clear cookies with my personal data
nl_NL: Cookies met mijn persoonlijke gegevens verwijderen

en: Click the button above to get an email with bulk delete and unsubscribe links.
nl_NL: Klik op de knop hierboven om een e-mail te ontvangen met links voor massaverwijdering en afmelding.

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Clone Form
nl_NL: Formulier dupliceren

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code Block
nl_NL: Code Blok

en: Comment
nl_NL: Commentaar

en: Comment Author
nl_NL: Reactie-auteur

en: Comment Field Join
nl_NL: Commentaarveld Meedoen

en: Comment Field Start
nl_NL: Commentaarveld Begin

en: Comment Form Settings
nl_NL: Commentaarformulier-instellingen'

en: Comment Form and Comment List Style
nl_NL: Vormgeving commentaarformulier commentaarlijst

en: Comment Form is not detected, please navigate to form manager page to create it.
nl_NL: Er is geen commentaarformulier gedetecteerd; navigeert u naar de pagina voor formulierbeheer om het aan te maken.

en: Comment Search
nl_NL: Commentaar doorzoeken

en: Comment Template Phrases
nl_NL: Commentaar Sjabloon Zinnen

en: Comment Text Field
nl_NL: Commentaar-tekstveld

en: Comment author name length (for guests only)
nl_NL: Lengte commentaarauteursnaam (alleen voor gasten)

en: Comment read more link text
nl_NL: Commentaar lees verder link tekst

en: Comment reporting tools. Auto-moderates comments based on number of flags and dislikes.
nl_NL: Commentaren rapportage tools. Bewerkt automatisch commentaren gebaseerd op het aantal flags en dislikes.

en: Commented "right now" text
nl_NL: Commentaar "op dit moment" tekst

en: Comments
nl_NL: Commentaren

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Confirm user following request
nl_NL: Bevestig de volgaanvraag van de gebruiker

en: Confirm your subscription
nl_NL: Bevestig uw aanmelding

en: Connect with
nl_NL: Maak verbinding met

en: Contribute
nl_NL: Help mee

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
nl_NL: Kunt u alstublieft beschrijven welke functies van de plugin uw website vertraagt?

en: Current Wordpress date/time format
nl_NL: Huidige WordPress datum/tijd formaat

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom CSS Code
nl_NL: Aangepaste CSS code

en: Custom Comment Forms
nl_NL: Aangepaste commentaaarformulieren

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Date/Time Phrases
nl_NL: Datum/tijd zinnen

en: Day
nl_NL: Dag

en: Days (Plural Form)
nl_NL: Dagen (meervoudsvorm)

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Form
nl_NL: Standaard Formilier

en: Default Style
nl_NL: Standaard Stijl

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete all my comments
nl_NL: Al mijn commentaar verwijderen

en: Delete all my follows
nl_NL: Verwijder al mijn volg-acties

en: Delete all my subscriptions
nl_NL: Al mijn aanmeldingen verwijderen

en: Delete this comment
nl_NL: Deze opmerking wissen

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable commenting for roles
nl_NL: Commentaar geven voor rollen uitschakelen

en: Disagree
nl_NL: Oneens

en: Dismiss and never show again
nl_NL: Verwijder en nooit meer laten zien

en: Display Avatars
nl_NL: Avatars weergeven

en: Display Ratings
nl_NL: Beoordelingen weergeven

en: Display comment form for post IDs
nl_NL: Geef commentaarformulier voor bericht-ID's weer

en: Display comment form for post types
nl_NL: Toon commentaarformulier voor de volgende post types

en: Display on comment
nl_NL: Weergeven bij commentaar

en: Do not allow
nl_NL: niet toestaan

en: Do not redirect
nl_NL: Niet doorverwijzen

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Button - Allow comment editing for
nl_NL: Bewerken-knop - Commentaar bewerken toestaan voor

en: Edit Form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Email Field
nl_NL: Email veld

en: Email Template Phrases
nl_NL: Email Sjabloon Zinnen

en: Email content
nl_NL: Email inhoud

en: Email sent successfully.
nl_NL: E-mail succesvol verzonden.

en: Email subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Cache
nl_NL: Cache inschakelen

en: Enable Quicktags
nl_NL: Schakel Quicktags in

en: Enable button
nl_NL: Inschakelen knop

en: Enable subscription bar
nl_NL: Aanmeldingsbalk inschakelen

en: Error : Can't send email.
nl_NL: Fout: er kan geen e-mail worden verzonden.

en: Error message for empty field
nl_NL: Foutbericht bij leeg veld

en: Error message for invalid email field
nl_NL: Foutbericht bij ongeldig email veld

en: Error message for invalid website url field
nl_NL: Foutbericht bij ongeldig website url veld

en: Error occured! Can not get file content!
nl_NL: Fout opgetreden; niet mogelijk de bestandsinhoud te verkrijgen.

en: Error occured! File content is empty or data is not valid!
nl_NL: Fout opgetreden; de bestandsinhoud is leeg of de gegevens zijn niet geldig.

en: Error occured! Please choose file!
nl_NL: Fout opgetreden; kies een bestand.

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Every 3 hours
nl_NL: Elke 3 uur

en: Every 48 hours
nl_NL: Om de 48 uur

en: Example: #00FF00
nl_NL: Voorbeeld: #00FF00

en: Extended comment attachment system. Allows to upload images, videos, audios and other file types.
nl_NL: Uitgebreide commentaar bevestigingssysteem. Maakt het mogelijk om foto&#39;s, video&#39;s, audio, en andere bestandssoorten te uploaden.

en: Extended information about comment author with Profile, Activity, Votes and Subscriptions Tabs on pop-up window.
nl_NL: Uitgebreide informatie over de commentaarauteur met de tabbladen Profiel, Activiteit, Stemmen en Aanmeldingen op het popupscherm.

en: Facebook Application ID
nl_NL: Facebook applicatie ID

en: Field Types
nl_NL: Veld Types

en: Field icon
nl_NL: Veld pictogram

en: Field is required
nl_NL: Veld is verplicht

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nl_NL: Bestand is leeg. Upload alstublieft iets substantieel. Deze fout kan ook worden veroorzaakt door uploads uitgeschakeld in uw php.ini of door post_max_size gedefinieerd als kleiner dan upload_max_filesize in php.ini.

en: Follow
nl_NL: Volg

en: Follow this user
nl_NL: Deze gebruiker volgen

en: Followers
nl_NL: Volgers

en: Following
nl_NL: Volgend

en: Following failed. Please try again later.
nl_NL: Volgen mislukt; probeer het later nog eens.

en: Follows
nl_NL: Volgers

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Template Phrases
nl_NL: Formulier Sjabloon Zinnen

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Front-end Moderation
nl_NL: Moderering aan de voorkant

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Colors
nl_NL: Algemene Kleuren

en: General Phrases
nl_NL: Algemene Zinnen

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Go to wpDiscuz Addons subMenu
nl_NL: Ga naar het wpDiscuz Extra submenu

en: Google ReCaptcha
nl_NL: Google-reCaptcha

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Height (px)
nl_NL: Hoogte (px)

en: Help wpDiscuz to grow allowing people to recognize which comment plugin you use
nl_NL: Help wpDiscuz te groeien door te laten zien welke commentaarplug-in u gebruikt

en: Hi [COMMENT_AUTHOR],<br/><br/>your comment was approved.<br/><br/><a href="[COMMENT_URL]">[COMMENT_URL]</a><br/><br/>[COMMENT_CONTENT]
nl_NL: Hallo [COMMENT_AUTHOR],<br><br>uw commentaar is goedgekeurd.<br><br><a href="[COMMENT_URL]">[COMMENT_URL]</a><br><br>[COMMENT_CONTENT]

en: Hide Replies
nl_NL: Verberg Reacties

en: Highlight Unread Comments
nl_NL: Laat ongelezen commentaar oplichten

en: Hottest comment thread
nl_NL: Populairste commentaarthread

en: Hour
nl_NL: uur

en: Hours
nl_NL: uren

en: Hours (Plural Form)
nl_NL: Uren (meervoudsvorm)

en: I allow to create an account
nl_NL: Ik geef de mogelijkheid een account aan te maken

en: I allow to use my email address and send notification about new comments and replies (you can unsubscribe at any time).
nl_NL: Ik geef toestemming mijn e-mailadres te gebruiken en een melding te sturen over nieuwe commentaren en reacties (u kunt zich op elk moment uitschrijven).

en: I couldn't understand how to make it work
nl_NL: Ik begreep niet hoe ik het werkend kon krijgen

en: I didn't like plugin design
nl_NL: De plugin-vormgeving bevalt me niet

en: I found a better plugin
nl_NL: Ik heb een betere plugin gevonden

en: I'll reactivate it later
nl_NL: Ik zal hem later opnieuw activeren

en: If this option is enabled, all Social Login buttons become not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Social Network Account shared information (email, name). This checkbox and appropriate information will be displayed when user click on a social login button, prior to the login process. This extra step is added to comply with the GDPR
nl_NL: Als deze optie ingeschakeld is, worden alle sociale inlogknoppen niet-aanklikbaar, totdat de gebruiker het automatische accountaanmaakproces op basis van de gedeelde gegevens van zijn/haar sociale netwerkaccount (e-mailadres, naam) accepteert. Dit aanvinkvakje en de passende informatie worden weergegeven als de gebruiker op een sociale inlogknop klikt, voorafgaand aan het inlogproces. Deze extra stap wordt toegevoegd om te voldoen aan de AVG.

en: Import Options
nl_NL: Import opties

en: Import subscriptions
nl_NL: Aanmeldingen importeren

en: Increase your income using ad banners. Comment area is the most active sections for advertising. wpDiscuz Ads Manager addon is designed to help you add banners and control ads in this section.
nl_NL: Verhoog uw inkomen met behulp van advertentiebanners; het commentaargebied is de actiefste sectie voor adverteren. wpDiscuz-Adsmanager-addon is ontworpen om u te helpen bij het toevoegen van banners en het beheren van advertenties in deze sectie.

en: Information:
nl_NL: Informatie:

en: Input is too long
nl_NL: Invoer is te lang

en: Input is too short
nl_NL: Invoer is te kort

en: Instagram App Secret
nl_NL: Instagram App Geheim

en: Installed
nl_NL: Ge&#239;nstalleerd

en: Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpDiscuz comment votes/likes to myCRED points.
nl_NL: Integreert myCRED Badges en Ranks. Zet wpDiscuz commentaarstemmen om naar myCRED points.

en: Invalid Captcha Code
nl_NL: Onjuiste Captcha code

en: Invert Selection
nl_NL: Keer de Selectie om

en: It's not what I was looking for
nl_NL: Het is niet waar ik naar op zoek was

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Join the discussion
nl_NL: Discussieer mee

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last 6 Months
nl_NL: Afgelopen 6 maanden

en: Last Activity
nl_NL: Laatste activiteit

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: Last Year
nl_NL: Vorig Jaar

en: Layout #1
nl_NL: Lay-out #1

en: Layout #2
nl_NL: Lay-out #2

en: Layout #3
nl_NL: Lay-out #3

en: Lazy load comments on scrolling
nl_NL: Lazy load van commentaren bij scrollen

en: Let your commenters help you to determine and remove spam comments. wpDiscuz Report and Flagging addon comes with comment reporting tools. Automaticaly auto-moderates comments based on number of flags and dislikes.
nl_NL: Laat uw commentaargevers helpen bij het determineren en verwijderen van spamreacties; de rapporteer- en markeer-addon van wpDiscuz wordt geleverd met commentaarrapportagetools. Modereert automatisch commentaar op basis van het aantal vlaggen en dislikes.

en: Live Preview | Buy
nl_NL: Live-voorvertoning | Kopen

en: Load More Button
nl_NL: Laad meer knop

en: Load More Comments
nl_NL: Laat meer commentaren

en: Load Rest of Comments
nl_NL: Laad de rest van de commentaren

en: Load all comments
nl_NL: Laad alle commentaar

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Logged In
nl_NL: Ingelogd

en: Logged in as
nl_NL: Ingelogd als

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login To Vote
nl_NL: Meld u aan om te kunnen stemmen

en: Login URL
nl_NL: URL voor aanmelden

en: Maintenance
nl_NL: Onderhoud

en: Mark as solved
nl_NL: Markeren als opgelost

en: Max Value
nl_NL: Maximumwaarde

en: Media Uploader
nl_NL: Media-uploader

en: Member
nl_NL: Lid

en: Message if comment no longer possible to edit
nl_NL: Bericht wanneer het commentaar niet meer kan worden aangepast

en: Message if comment text not changed
nl_NL: Bericht wanneer de commentaartekst niet is veranderd

en: Message if comment was not updated
nl_NL: Bericht wanneer het commentaar niet is aangepast

en: Message if input text length is too long
nl_NL: Bericht wanneer de lengte van de ingevoerde tekst te lang is

en: Message if input text length is too short
nl_NL: Bericht wanneer de lengte van de ingevoerde tekst te kort is

en: Meta Key
nl_NL: Meta Data Sleutel

en: Min Value
nl_NL: Minimum waarde

en: Minute
nl_NL: minuut

en: Minutes
nl_NL: minuten

en: Minutes (Plural Form)
nl_NL: Minuten (meervoudsvorm)

en: Mobile and Desktop
nl_NL: Mobiel en desktop

en: Month
nl_NL: Maand

en: Months (Plural Form)
nl_NL: Maanden (meervoudsvorm)

en: More Addons...
nl_NL: Meer addons...

en: More Comment Widgets! Most voted comments, Active comment threads, Most commented posts, Active comment authors widgets are available in wpDiscuz Widgets Addon
nl_NL: Meer commentaar-widgets; widgets voor meest op gestemd commentaren, actieve commentaar-threads, de meeste becommentariëerde berichten, actieve commentaarauteurs zijn beschikbaar in de wpDiscuz-widgets-addon

en: More News
nl_NL: Meer nieuws

en: More information about
nl_NL: Meer informatie over

en: Most Voted
nl_NL: Meest gestemd

en: Most reacted comment
nl_NL: Commentaar met de meeste reacties

en: Most voted comments, Active comment threads, Most commented posts, Active comment authors
nl_NL: Meest op gestemde commentaren, actieve commentaar threads, berichten met de meeste commentaren, actieve commentatoren.

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Comment
nl_NL: Nieuw Commentaar

en: New Reply
nl_NL: Nieuwe Reactie

en: Newest
nl_NL: Nieuwste

en: No
nl_NL: Nee

en: No data found!
nl_NL: Geen data gevonden!

en: None
nl_NL: Geen

en: Nothing found in Trash
nl_NL: Niets gevonden in de prullenbak

en: Notification
nl_NL: Meldingen

en: Notification Phrases
nl_NL: Meldingszinnen

en: Notify of
nl_NL: Laat het mij weten wanneer er

en: Notify of new replies to this comment
nl_NL: Laat het mij weten wanneer er nieuwe reacties op dit commentaar zijn

en: Notify on all new replies
nl_NL: Laten weten wanneer er nieuwe reacties zijn

en: Notify on new comments
nl_NL: Laten weten wanneer er nieuwe commentaren zijn

en: Off
nl_NL: Uit

en: Oldest
nl_NL: Oudste

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl_NL: Alleen aangemelde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een review schrijven.

en: Open Settings
nl_NL: Open instellingen

en: Options Imported Successfully!
nl_NL: Opties met succes geïmporteerd.

en: Ordered List
nl_NL: Gesorteerde lijst

en: Origin URL
nl_NL: Oorsprong URL

en: Other
nl_NL: Andere

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Permission Denied !!!
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Phrases
nl_NL: Zinnen

en: Please check this option on to help wpDiscuz get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small (16x16px) icon under the comment section which will allow your site visitors recognize the name of comment solution you use.
nl_NL: Vink deze optie aan om te helpen wpDiscuz bekender te maken als dank voor het harde werk dat we - geheel gratis - voor u doen. Deze optie voegt een zeer klein (16x16px) icoon onder de commentaar sectie toe, waaraan bezoekers aan uw site de naam van de commentaaroplossing die u gebruikt kunnen herkennen.

en: Please check your email and confirm the user following request.
nl_NL: Controleer uw e-mail en bevestig de volgaanvraag van de gebruiker.

en: Please check your email.
nl_NL: Controleer je e-mail.

en: Please fill out required fields
nl_NL: Vul alsjeblieft de verplichte velden in

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
nl_NL: Laat ons weten waarom u deactiveert; het kiezen van een van de onderstaande opties zal ons helpen de plugin beter te maken voor u en voor andere gebruikers.

en: Please login to follow users.
nl_NL: Log in om gebruikers te kunnen volgen.

en: Please provide a plugin name or URL
nl_NL: Geef een pluginnaam of URL op

en: Please use this link to cancel all follows for new comments. Please note, that this action cannot be undone.<br/><br/><a href="[DELETE_FOLLOWS_URL]" target="_blank">Delete all my follows</a><br/><br/>
nl_NL: Gebruik deze link om alle volgacties voor nieuwe commentaren te annuleren; houd er rekening mee dat deze actie niet ongedaan gemaakt kan worden.<br><br><a href="[DELETE_FOLLOWS_URL]" target="_blank">Verwijder al mijn volg-acties</a><br><br>

en: Please use this link to delete all your comments. Please note, that this action cannot be undone.<br/><br/><a href="[DELETE_COMMENTS_URL]" target="_blank">Delete all my comments</a><br/><br/>
nl_NL: Gebruik deze link om al uw commentaren te verwijderen; houd er rekening mee dat deze actie niet ongedaan gemaakt kan worden.<br><br><a href="[DELETE_COMMENTS_URL]" target="_blank">Al mijn commentaar verwijderen</a><br><br>

en: Plugin Usage Feedback
nl_NL: Feedback over het gebruik van de plugin

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post Comment
nl_NL: Plaats Commentaar

en: Post IDs
nl_NL: Bericht ID’s

en: Post Types
nl_NL: Berichttypes

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Privacy and GDPR
nl_NL: Privacy en GDPR

en: Read More
nl_NL: Lees verder

en: Read more &raquo;
nl_NL: Lees verder &raquo;

en: Read the documentation
nl_NL: Lees de documentatie

en: Real-time online user checking, pop-up notification of new online users and online/offline badges.
nl_NL: Realtime online-gebruikerscontrole, popup-melding van nieuwe online-gebruikers en online/offline-badges.

en: Redirect URI
nl_NL: Omleiding URL

en: Remove vote data
nl_NL: Verwijder stem data

en: Reply
nl_NL: Reageer

en: Reply to
nl_NL: Antwoord aan

en: Request Method
nl_NL: Aanvraagmethode

en: Reset All Options
nl_NL: Reset alle opties

en: Reset Phrases
nl_NL: Zinnen resetten

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Opslaan

en: Save edited comment button text
nl_NL: Opslaan bewerkt commentaar knop tekst

en: Search Forms
nl_NL: Formulieren zoeken

en: Second
nl_NL: Seconde

en: Seconds
nl_NL: seconden

en: Seconds (Plural Form)
nl_NL: Seconden (meervoudsvorm)

en: Secret
nl_NL: Geheim

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: See comment likers and voters of each comment. Adds user reputation and badges based on received likes.
nl_NL: Zie commentaar-likers en -stemmers van elk commentaar; voegt gebruikersreputatie en badges toe op basis van ontvangen likes.

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Selected Text
nl_NL: Geselecteerde tekst

en: Set this option value 0, to turn off comment text breaking function.
nl_NL: Zet deze optiewaarde op 0 om het afbreken van lange commentaren uit te zetten

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings updated
nl_NL: Instellingen bijgewerkt

en: Share
nl_NL: Delen

en: Share On Facebook
nl_NL: Deel op Facebook

en: Share On Odnoklassniki
nl_NL: Deel op Odnoklassniki

en: Share On Twitter
nl_NL: Deel op Twitter

en: Share On VKontakte
nl_NL: Deel op VKontakte

en: Site Key
nl_NL: Website sleutel

en: Sitewide
nl_NL: Sitebreed

en: Social Login
nl_NL: Sociaal Inloggen

en: Some of field value is invalid
nl_NL: Een gedeelte van de waarde in het veld is niet goed

en: Sometimes registered users comment as guest using the same email address. wpDiscuz can detect the account role using guest email and display commenter label correctly.
nl_NL: Soms laten geregistreerde gebruikers een commentaar achter als gast met hetzelfde emailadres. wpDiscuz kan via het gast emailadres de gebruikersrol vinden, en zo het juiste commentator label tonen.

en: Sorry, comments are closed for this item.
nl_NL: Reacties op dit item zijn niet meer mogelijk.

en: Sorry, the comment was not updated
nl_NL: Het spijt me, het commentaar is niet aangepast

en: Sorry, we couldn't send confirmation email.
nl_NL: Helaas, niet mogelijk een bevestigingsmail te sturen.

en: Start the discussion
nl_NL: Begin de discussie

en: Step 1
nl_NL: Stap 1

en: Step 2
nl_NL: Stap 2

en: Step 3
nl_NL: Stap 3

en: Stick
nl_NL: Bovenaan pinnen

en: Stick this comment
nl_NL: Pin dit commentaar bovenaan

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Subscribe to all comments of this post
nl_NL: Aanmelden voor alle commentaar op dit bericht

en: Subscribed on all your comments replies
nl_NL: Aangemeld voor alle reacties op jouw commentaar

en: Subscribed on this comment replies
nl_NL: Aangemeld voor alle reacties op dit commentaar

en: Subscribed on this post
nl_NL: Aangemeld voor dit bericht

en: Subscribers
nl_NL: Abonnees

en: Subscription Confirmation
nl_NL: Aanmeldingsbevestiging

en: Subscription confirmation
nl_NL: Abonnementsbevestiging

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Thank You!
nl_NL: Bedankt!

en: Thank you for your feedback
nl_NL: Bedankt voor uw feedback

en: Thank you for your feedback!
nl_NL: Bedankt voor je feedback!

en: Thank you!
nl_NL: Dank u wel!

en: The plugin is not working
nl_NL: De plugin werkt niet

en: The red marked post types are already attached to other comment form. If you set this form too, the old forms will not be used for them.
nl_NL: De roodgemarkeerde berichttypes zijn al gekoppeld aan een ander commentaarformulier; als u dit formulier ook instelt worden de oude formulieren er niet voor gebruikt.

en: The response parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De reactie-parameter is ongeldig of slecht geformuleerd.

en: The response parameter is missing.
nl_NL: De reactieparameter ontbreekt.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De geheime parameter is ongeldig of misvormd.

en: The secret parameter is missing.
nl_NL: De geheime parameter ontbreekt.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: This is closed comment thread
nl_NL: Deze commentaar-thread is gesloten

en: Title
nl_NL: Titel

en: To post a comment
nl_NL: Om een commentaar te geven

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Total control over comment subscriptions. Full list, monitor, manage, filter, unsubscribe, confirm...
nl_NL: Totale controle over commentaar-aanmeldingen; volledige lijst, bewaken, beheren, filteren, uitschrijven, bevestigen...

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: Two column
nl_NL: Tweekoloms

en: Unable to send an email
nl_NL: Kan geen email versturen

en: Underline
nl_NL: Onderstreept

en: Unfollow
nl_NL: Niet meer volgen

en: Unlimit
nl_NL: ongelimiteerd

en: Unordered List
nl_NL: Ongesorteerde lijst

en: Unread comments background
nl_NL: Achtergrond ongelezen commentaar

en: Unselect All
nl_NL: Alles deselecteren

en: Unstick
nl_NL: Pinnen ongedaan maken

en: Unsubscribe
nl_NL: Afmelden

en: Use WordPress native AJAX functions
nl_NL: Gebruik de oorspronkelijke AJAX-functies van WordPress

en: Use guest email to detect registered account
nl_NL: Gebruik het gasten email veld om geregistreerde gebruikers te vinden

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Following Confirmation
nl_NL: Bevestiging volgen gebruiker

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Settings
nl_NL: Gebruikersinstellingen

en: User agreement prior to a social login action
nl_NL: Gebruikersovereenkomst voorafgaand aan een sociale inlogactie

en: User and Comment Mentioning
nl_NL: Gebruikers- en commentaarrmelding

en: Using wpDiscuz User &amp; Comment Mentioning addon you can allow commenters mention comments and users in comment text using #comment-id and @username tags.
nl_NL: Gebruikmakend van de gebruikers- &amp; commentaarmeldings-addon wpDiscuvan wpDiscuz geeft u commentaargevers de mogelijkheid commentaar en gebruikers te vermelden in de commentaartekst met behulp van #comment-ID en @username-tags.

en: Values
nl_NL: Waarden

en: View Comments
nl_NL: Bekijk reacties

en: View Replies
nl_NL: Reacties bekijken

en: View wpDiscuz Addons Bundle
nl_NL: wpDiscuz-addons-bundel

en: Vote Counted
nl_NL: Stem geteld

en: Vote Down
nl_NL: Stem omlaag

en: Vote Up
nl_NL: Stem omhoog

en: Voting Error
nl_NL: Stemfout

en: We are sorry, but you can't follow this user.
nl_NL: Het spijt ons, u kunt deze gebruiker niet volgen.

en: WebSite URL
nl_NL: Website URL

en: What kind of problems do you have?
nl_NL: Wat voor problemen hebt u?

en: What part of design you don't like or want to change?
nl_NL: Welk deel van het ontwerp bevalt u niet of wilt ue veranderen?

en: What type of features you want to be in the plugin?
nl_NL: Welk type functies wilt u dat er in de plugin komen?

en: What's New
nl_NL: Wat is nieuw

en: When you login first time using a Social Login button, we collect your account public profile information shared by Social Login provider, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create an account for you in our website. Once your account is created, you'll be logged-in to this account.
nl_NL: Als u de eerste keer inlogt d.m.v. een sociale inlogknop, verzamelen we de openbare accountprofielinformatie, gedeeld door de sociale inlogprovider, op basis van de privacy-instellingen; we krijgen ook uw e-mailadres om automatisch een account voor u aan te maken op onze website. Zodra het account is aangemaakt bent u ingelogd op dit account.

en: Width (px)
nl_NL: Breedte (px)

en: Working...
nl_NL: Bezig......

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Years (Plural Form)
nl_NL: Jaren (meervoudsvorm)

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You Cannot Vote On Your Comment
nl_NL: U kunt niet stemmen op uw eigen commentaar

en: You Must Be Logged In To Vote
nl_NL: U moet ingelogd zijn om te kunnen stemmen

en: You are logged in as
nl_NL: U bent aangemeld als

en: You are not allowed to vote for this comment
nl_NL: U mag niet op dit commentaar stemmen

en: You are not allowed to vote for this comment (Voting from same IP)
nl_NL: U mag niet stemmen op dit commentaar (stemming vanaf hetzelfde IP adres)

en: You can add more emotions to your comments using wpDiscuz Emoticons addon.
nl_NL: U kunt meer emoties toevoegen aan uw commentaar met behulp van wpDiscuzemoticons-addon.

en: You can create custom comment forms with wpDiscuz. wpDiscuz 4 comes with custom comment forms and fields. You can create custom comment forms for each post type, each form can beceated with different form fields, for eaxample: text, dropdown, rating, checkboxes, etc...
nl_NL: U kunt aangepaste commentaarformulieren maken met wpDiscuz; wpDiscuz 4 wordt geleverd met aangepaste commentaarformulieren en -velden. U kunt aangepaste commentaarformulieren maken voor elk berichttype, elk formulier kan worden voorzien van verschillende formuliervelden, bijvoorbeeld: tekst, uitklapmenu, beoordeling, aanvinkvakjes, enz...

en: You can let website visitor search in comments. It's always more attractive to find a comment about something that interest you. Using wpDiscuz Comment Search addon you'll get a nice, AJAX powered front-end comment search form above comment list.
nl_NL: U kunt de websitebezoeker laten zoeken in commentaar. Het is altijd aantrekkelijker om commentaar te vinden over iets dat je interesseert; met behulp van de commentaarzoek-addon van wpDiscuz krijg je een mooie, AJAX-gestuurde commentaarzoekformulier boven de commentaarlijst aan de voorkant.

en: You can let website visitors attach images and files to comments and embed video/audio content using wpDiscuz Media Uploader addon.
nl_NL: U kunt websitebezoekers afbeeldingen en bestanden laten toevoegen aan commentaar en video/audio-inhoud insluiten m.b.v. de media-upload-addon van wpDiscuz.

en: You can moderate comments on front-end using all in one powerful yet simple wpDiscuz Frontend Moderation addon.
nl_NL: U kunt reacties aan de voorkant modereren met de alles-in-één krachtige maar simpele wpDiscuz-modereer-addon.

en: You can use this form for certain posts/pages specified by comma separated IDs.
nl_NL: U dit formulier gebruiken voor bepaalde berichten/pagina's, gespecificeerd door met komma's gescheiden ID's.

en: You can vote only 1 time
nl_NL: U kunt maar 1 keer stemmen

en: You cannot vote for your comment
nl_NL: U kunt niet op uw eigen commentaar stemmen

en: You did not create any forms yet
nl_NL: U hebt nog geen formulieren gemaakt

en: You do not have sufficient permissions to perform this action
nl_NL: Je hebt onvoldoende machtigingen om deze actie uit te voeren

en: You must be
nl_NL: U moet

en: You started following this comment author
nl_NL: U bent begonnen met het volgen van deze commentaarauteur

en: You stopped following this comment author.
nl_NL: U bent gestopt met het volgen van deze commentaarauteur.

en: You're subscribed for new follow-up comments on this post
nl_NL: U heeft zich aangemeld voor nieuwe opvolg commentaren voor dit bericht

en: You're subscribed for new replies on all your comments
nl_NL: U heeft zich aangemeld voor nieuwe reacties op al uw commentaren

en: You're subscribed for new replies on this comment
nl_NL: U heeft zich aangemeld voor nieuwe reacties op dit commentaar

en: You're subscribed to
nl_NL: U bent aangemeld voor

en: You've already voted for this comment
nl_NL: U heeft al gestemd op dit commentaar

en: You've not made any changes
nl_NL: U heeft geen aanpassingen gemaakt

en: You've successfully confirmed your subscription.
nl_NL: U heeft uw aanmelding met succes bevestigd.

en: You've successfully subscribed.
nl_NL: U heeft zich met succes aangemeld.

en: You've successfully unsubscribed.
nl_NL: U heeft zich met succes afgemeld.

en: Your Email
nl_NL: Uw e-mailadres

en: Your Name*
nl_NL: Je naam *

en: Your comment here...
nl_NL: Uw reactie hier…

en: Your comment is approved!
nl_NL: Uw commentaar is goedgekeurd.

en: [Load more] Button
nl_NL: [Laad meer] knop

en: [Load rest of all comments] Button
nl_NL: [Laad de rest van de commentaren] knop

en: ago
nl_NL: geleden

en: at least
nl_NL: minstens

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: default
nl_NL: standaard

en: email address is invalid
nl_NL: email adres is ongeldig

en: email for feedback
nl_NL: e-mail voor feedback

en: hour
nl_NL: uur

en: hours
nl_NL: uren

en: label color
nl_NL: label kleur

en: logged in
nl_NL: ingelogd zijn

en: minute
nl_NL: minuut

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: new follow-up comments
nl_NL: nieuwe opvolg commentaren zijn

en: new replies to my comments
nl_NL: nieuwe reacties op mijn commentaren zijn

en: please fill out this field to comment
nl_NL: vul dit veld in om commentaar te geven

en: reCAPTCHA Language
nl_NL: reCAPTCHA-taal

en: reCAPTCHA Settings
nl_NL: reCAPTCHA-instellingen

en: reCAPTCHA Theme
nl_NL: reCAPTCHA-thema

en: right now
nl_NL: op dit moment

en: second
nl_NL: seconde

en: seconds
nl_NL: seconden

en: separate count
nl_NL: aparte telling

en: subscribed to all follow-up comments of this post
nl_NL: aangemeld voor alle vervolgcommentaar op dit bericht

en: subscribed to my comments
nl_NL: aangemeld voor mijn commentaar

en: subscribed to this comment
nl_NL: aangemeld voor dit commentaar

en: to post a comment.
nl_NL: om een commentaar achter te kunnen laten.

en: total count
nl_NL: totale telling

en: url is invalid
nl_NL: url is ongeldig

en: vote
nl_NL: stem

en: votes
nl_NL: stemmen

en: wpDiscuz Add-ons
nl_NL: wpDiscuz-addons

en: wpDiscuz Addons
nl_NL: wpDiscuz Extra&#39;s

en: wpDiscuz Advanced Likers addon displays likers and voters of each comment. Adds user reputation and badges based on received likes.
nl_NL: De geavanceerde likers-addon van wpDiscuz geeft likers en kiezers van elk commentaar weer; voegt gebruikersreputatie en -badges toe op basis van ontvangen likes.

en: wpDiscuz Front-end Phrases
nl_NL: wpDiscuz Front-end Zinnen

en: wpDiscuz Tools
nl_NL: wpDiscuz Gereedschappen

en: wpDiscuz is the only comment plugin which allows you to subscribe to certain comment replies. This option is located above [Post Comment] button in comment form. You can disable this subscription way by unchecking this option.
nl_NL: wpDiscuz is de enige commentaarplug-in waarmee u zich kunt aanmelden op reacties op specifieke commentaren. Deze optie bevindt zich boven de [Plaats Commentaar] knop in het commentaarformulier. U kunt deze aanmeldmethode uitschakelen door deze optie uit te vinken.

en: wpDiscuz phrase system allows you to translate all front-end phrases. However if you have a multi-language website it'll not allow you to add more than one language translation. The only way to get it is the plugin translation files (.PO / .MO). If wpDiscuz has the languages you need you should check this option to disable phrase system and it'll automatically translate all phrases based on language files according to current language.
nl_NL: Het wpDiscuz zinnen systeem laat u alle zinnen in de front-end zinnen vertalen. Heeft u echter een website met meerdere talen, dan laat het u niet meer dan &#233;&#233;n taal gebruiken voor het vertalen van de zinnen. De enige manier om het goed te krijgen is gebruik te maken van de vertalingsbestanden (.po / .mo) van de plug-in. Wanneer wpDiscuz de talen bevat die u nodig hebt, moet u deze optie aanvinken om het zinnen systeem uit te schakelen. De plug-in zal dan automatisch alle zinnen vertalen aan de hand van de taalbestanden van de huidige taal.

en: wpDiscuz shows Human Readable date format. If you check this option it'll show the date/time format set in WordPress General Settings.
nl_NL: wpDiscuz toont de datum op een manier die mensen kunnen lezen. Vinkt u deze optie aan, dan zal het datum/tijd formaat dat is ingesteld in de Instellingen > Algemeen van WordPress worden gebruikt.

en: year
nl_NL: jaar

en: years
nl_NL: jaren
